Vår personal

Vi hjälper dig gärna med nya idéer och inspiration till ditt hem. Vi ger gärna tips om allt från soffor, färger, belysning, sängar, accessoarer och mycket mer som är bra att tänka på när man ska inreda sitt hem.

Kontakta oss gärna om du har frågor eller funderingar. Här nedan hittar du kontaktuppgifter till vår personal på Store.

Martin Luther
VD
martin@store.se

Linda Aspling
E-Commerce
linda.aspling@store.se

Martin Forsström
Säljare
martin.forsström@store.se

Fredrik Olsson
Säljare
fredrik.olsson@store.se

Moniqa Bohag
Säljare
moniqa.bohag@store.se

Victoria Obstfelder
Säljare
victoria.o@store.se

Emma Karlsson
Säljare
emma.karlsson@store.se

Pontus Holmgren
Säljare & Logistik
pontus.holmgren@store.se